VAIMNE TERVIS

STRESS, ÄREVUS, DEPRESSIOON, PAIGALSEIS, RAHULOLEMATUS, JNE.
 
Me kõik kanname kaasas oma mineviku mina. See pole paha ega vale, kui me oskame oma minevikule läheneda õige suhtumisega. Tootes iga päev olevikust minevikku, on väga oluline pöörata tähelepanu sellele, millisena me mineviku endast maha jätame. Asjad, mis meiega juhtuvad ei oma positiivset ega negatiivset laengut – selle laengu anname me neile ise. Me anname kõigile sündmustele laengu, mis vastab meie teadmistele ja kogemustele.
Küsi endalt, kas sina elad oma elu ise, või elab elu end läbi sinu?
 
Emotsionaalne tasakaal on hea tervise vundament. Vaimsest kurnatusest ja emotsionaalsetest üleelamistest tekkinud füüsilisi kaebusi on tihti keeruline omavehel seostada, kuid need seosed on olemas. Vabastades vaimsed ja emotsionaalsed takistused, saab ka keha leevendust ning algab tervenemine. Enamasti kohe.
 
Õigeaegne pöördumine tagab paremad tulemused. Kui kahtled oma probleemi tõsiduses, siis tule kasvõi südamerahu saamiseks – saan omandatud tehnikate ja elukogemusega abiks olla igas vanuses abivajajale.

Vaata ka: Teraapiaseansid

Broneerin nõustamise/teraapia

Tervem  Ilusam  Elavam

Info

Siret Allas
Tel +372 59 119 468
e-post info@siretallas.ee

Sinu broneeringusoov on kohale jõudnud. Saad peagi lisainfot vabade aegade kohta.

Heade soovidega

Siret Allas

Tel +372 51 12 126

E-post info@siretallas.ee

www.siretallas.ee

Kui sa ei saa broneeringut kinnitavat e-maili, siis kontrolli oma rämpsposti kausta või võta minuga aja broneerimiseks ühendust telefoni või meili teel.