Kehakaal

ALA- VÕI ÜLEKAAL, TOITUMISHÄIRED JPM

 
Kui sa tunned ennast oma kehas halvasti, siis tea, et misiganes ebamugav tunne on märk sellest, et sa peaksid midagi ette võtma. Sinu keha annab sulle märku,et midagi on korrast ära. Ära oota tugevaid sümptomeid, vaid tegele keha märguannetega kohe.
Sinu keha „toodab“ sind sellest, mida sa talle annad – sinu toit on tema ehitusmaterjal. Aitan sul valida sinu keha jaoks sobiva toidu ja kogused ning toetavad tegevused. Soovitusi järgides võid näha esimesi tulemusi juba mõne nädalaga.
 
Kui sa pole oma keha välimusega rahul, siis ei saa sa kuidagi ennast vabalt ega hästi tunda. Sul on raske leida tasakaalu oma keha ja selles pesitseva teadvuse vahel. Sa proovid kõiksugu dieete, avastad ennast nälgimas või siis hoopis emotsionaalselt söömas. Tasakaalu aga ei paista kuidagi tekkivat…
 
Ära muretse – sa ei ole katki. Sa oled lihtsalt valede tõekspidamiste vangi jäänud. Õnneks pole see midagi mida ei saaks muuta. Sinu keha on endiselt sinu oma ja sinu võimuses on seda kontrollida. Sa vajad lihtsalt pisut juhiseid ja tööriistu. Oluline on, et astuksid esimese sammu.
Täna. Kohe.

Broneerin nõustamise

Tervem  Ilusam  Elavam

Info

Siret Allas
Tel +372 59 119 468
e-post info@siretallas.ee

Sinu broneeringusoov on kohale jõudnud. Saad peagi lisainfot vabade aegade kohta.

Heade soovidega

Siret Allas

Tel +372 51 12 126

E-post info@siretallas.ee

www.siretallas.ee

Kui sa ei saa broneeringut kinnitavat e-maili, siis kontrolli oma rämpsposti kausta või võta minuga aja broneerimiseks ühendust telefoni või meili teel.